Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, zapraszam do kontaktu. Napisz lub zadzwoń bezpośrednio do mnie, chętnie odpowiem na Twoje pytania.

Telefon

507 766 586

Mój adres e-mail:

iwonabatko@ibkwb.pl

biale

Jeśli jesteś z Krakowa lub okolic możemy spotkać się w wybranym przez Ciebie miejscu i przedstawić Ci jak działamy i w jaki sposób możemy Ci pomóc.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wysłanie zapytania przez formularz kontaktowy jest wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym - w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie oraz prowadzenia ewentualnej dalszej korespondencji.

Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania poprzez wysłanie wiadomości na adres Administratora iwonabatko@ibkwb.pl. Dane będą przetwarzane dopóki zgoda nie zostanie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem Państwa danych osobowych jest Iwona Batko, prowadząca „Kompleksowe Wsparcie Biznesu”. Wszelkie kwestie prawne związane z przetwarzaniem danych znajdują się Polityce prywatności

Znajdziesz nas w mediach społecznościowych

Facebook

Kompleksowe Wsparcie Biznesu

Instagram

kompleksowe_wsparcie_biznesu

LinkedIN

Iwona Batko