WIRTUALNA ASYSTENTKA

„Nigdy nie odkładaj na jutro tego co ktoś
może zrobić za Ciebie dziś”

Kim jest wirtualna asystentka?

Wirtualna asystentka to osoba, która świadczy usługi zdalnie. Jest to osoba samozatrudniona i zapewnia profesjonalną pomoc administracyjną, techniczną i kreatywną klienta.

Pracuje zdalnie, czyli w każdej chwili jest do Twojej dyspozycji.

Dysponuje swoimi narzędziami i ma dostęp do profesjonalnych programów, dzięki temu może szybko i sprawnie świadczyć dla Ciebie usługi najwyższej jakości.

Dzięki współpracy z wirtualną asystentką zyskujesz

Oszczędność czasu

ponieważ, zatrudniając wirtualną asystentkę i delegując jej część obowiązków, którymi nie musisz się zajmować, zyskujesz czas na swój rozwój oraz zajmowanie się tym co naprawdę lubisz.

Niższe koszty

Twój biznes nie ponosi utrzymania miejsca pracy. Płacisz za faktycznie wykonaną pracę i co najważniejsze nie interesują Cię koszty utrzymania pracownika na etat.

Kompleksowość

Wirtualna asystentka zadba o wykonanie wszystkich powierzonych przez Ciebie zadań.Efektywność

to umiejętność, którą posiadamy, to wybór właściwych celów popartych efektami. Dzięki temu wirtualna asystentka jest skuteczna.

Wiedzę

musisz pamiętać, że pod słowem wirtualna asystentka kryje się zespół specjalistów. Każdy z nich specjalizuje się w konkretnych usługach i posiada w tym zakresie odpowiednią wiedzę.

W świecie biznesu delegowanie obowiązków oznacza efektywne zarządzanie, więc w taki sposób poprowadź swój biznes.

Oddeleguj nam swoje zadania, gdyż
dajemy Ci najwyższą gwarancję naszych usług.

Sprawdź jakie usługi może zaoferować Ci wirtualna asystentka

OBSŁUGA ADMINISTRACYJNA

REKRUTACJA PRACOWNIKÓW

OBSŁUGA
SOCIAL MEDIA

BUDOWA STRON INTERNETOWYCH

Zatrudnij Nas

PIERWSZY KONTAKT

Skontaktuj się z nami telefonicznie, przez email lub poprzez formularz.  Opowiedz nam o swojej działalności, planach biznesowych i przede wszystkim potrzebach. Dzięki przekazanym nam informacją, poznamy specyfikę Twojego biznesu i jego potrzeby. A Ty podasz nam szczegóły dotyczące zlecenia lub zakres oczekiwań.
Wspólnie wybierzemy dla Ciebie odpowiedni wariant współpracy w najkorzystniejszej dla Ciebie cenie. Wycena jest bezpłatna.

Realizacja/Podpisanie umowy

Jeśli zdecydujesz się z nami rozwijać swoją firmę, podpiszemy umowę poufności oraz współpracy przygotowaną indywidualnie dla Ciebie przez prawników, którzy z nami współpracują, dzięki czemu poczujesz się bezpiecznie. Przekazane nam przez Ciebie zadania realizujemy zgodnie z wytycznymi, ustalonym harmonogramem i terminem. Pozostajemy z Tobą z stałym kontakcie telefonicznym, mailowym itd. Przesyłamy raporty naszych działań.

PODSUMOWANIE

Po zakończeniu każdego etapu Twojego zlecenia spotykamy się online, aby doprecyzować każdy element pracy.

Skontaktuj się z nami i sprawdź w czym możemy Ci jeszcze pomóc.